Top

Yeni Sezon Trendleri

Herkese Merhaba,

Sonbahar ayları geldi gidiyor bile, havalar yağmurlu kışı yavaş yavaş hissetmeye başladık. Biz de havalar soğurken, evinden çıkmak istemeyen ve bütün gün ofiste çalışan bayanlara hem can sıkıntılarını alacak hem de yeni sezon trendleri hakkında bilgi sahibi olacakları bir kaç tüyo vermek istedik.

2017 yılı ile başlayan aksesuar trendlerindeki maksimalizma uzanan yolculuk 2018’de de popülaritesini devam ettirecek. Bu sezon da büyük kolyeler ve küpelerin hakimolduğu aksesuar modasını kendi tarzınıza nasıl uyarlayacağınız size kalıyor.

2017’de daha sık karşılaşmaya başladığımız büyük, abartılı kolyelere 2018’le de kesin bir giriş yapıyoruz. İster basic tişörtün üzerine takar veya bir gömlekle kombinleyipfarklı bir şıklık katabilirsiniz, isterseniz de derin göğüs dekoltesiylekombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda büyük gösterişli küpeler takmayı oldukça sevdik. Bu yılda kulaktan omuzlara kadar sarkan püsküllü, büyük taşlı küpelerin modası devam ediyor.

Püsküllü küpeler her kombine, her kıyafetinize uydurabileceğiniz bir aksesuar. Spor da giyinseniz, bir gece elbisesi de giyseniz püsküllü küpeler hem sizin kurtarıcınız olur, hem de şıklık katar ;) Tabii doğru püsküllüyü seçtiğinizde..

Demek istediğim şudur ki; bir gece elbisesinde veya şık bir kıyafet giydiğinizde püskülleri daha uzun ve büyük taşlı küpeler tercih edebilirsiniz. Daha spor, günlük sade bir kombininiz de ise püskülleri daha kısa olan, taşsız veya küçük taş detaylı bir püsküllü küpe tercihiniz olabilir.

Bu kış çok renkli geçecek.