Top

Kış Denilince Kırmızı

Merhaba,

Kırmızı rengi seven okuyucularımızın bu yazı dikkatlerini çekebilir ve kırmızıyı bu kış nasıl kullanacakları hakkında fikir sahibi olabilirler.

Kışın soğuklarında içimizi kırmızının sıcaklığı ısıtacak. Kırmızı uzun çizmeler ve kırmızı pardesüler şimdiden raflardaki yerini almaya başladı bile. Kreasyonlarını görücüye çıkaran moda devi markalar da, kreasyonlarında kırmızı ve tonlarına bolca yer vererek sezonun rengini belirledi bile.

 

                                                                                   

Geçtiğimiz yılın trend rengi olan pembeye ise bu yılki kreasyonlarda pek rastlanmıyor. Kırmızı ve tonları bu yıl gerek sokaklarda, gerek galalarda, gerekse özel davetlerde her yanı saracak.

                                                                                   

Kırmızı rengin 2017-2018 kış sezonuna damga vurması sebebiyle ayakkabı türevlerine sirayet etmemesi zaten düşünülemezdi. Denim ceketler ve pantolonlar altında sıkça karşılaşacağımız kırmızı botlar, önümüzdeki 2018 ilkbahar sezonunda da bol bol göreceğimizin garantisinin verileceği kırmızı bot ve çizmelerin devri.. 

                                                                                     

Eskiden bu renkte bir botun veya çizmenin ne kadar zor kombinlenebileceğini düşünürdü herkes. Ancak, sokak modasına yansıyan görüntüler bu iddialı parçanın çok da güzel kombinlenebileceğini gözler önüne seriyor.

                                                                                   

Bu yıl oldukça tercih edilen trikolarda kırmızı rengini kullanmaktan kaçınmayınız.Elbise trikolar ile dizlere kadar gelen çizmeleriniz ve jeanlarınız ile kolay ve şık kombinler yapabilirsiniz.Salaş elbise kazaklarınızda büyük ve tokalı kemerler kullanıp farklı detaylar katmayı unutmayınız.. Bu yıl kırmızı çok tercih edilecek gibi..

                                                                                            

Aksesuarlarınızda kırmızı ya ne dersiniz ? 

Kırmızının sıcak tonlarını çantalarınız da kullanıp sade görünümünüze bile ufak bir dokunuş ile harika görünümler yaratabilirsiniz. Sadeliği seviyorsanız düz siyah bir elbisenin üzerine kırmızı bir .çanta görünümünüzü tamamlamaya yardımcı olacaktır.

Şimdi kırmızı ile cesaretlenme vakti....